Повернення та обмін

Вибрав техніку в інтернет-магазині Джин, ви можете розсчитати на получення оригінальних та якісних приборів. Возврат, обмен чи заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав користувачів».

Якщо товар якісний, покупелю пропонується право расторгнути заключений на розклад договору протягом 14 днів після його оформлення.

Щоб право на расторження погоджень зберігалося, користувачеві потрібно відстежувати збереження продукції в першопочатковому стані. Якщо прибор уніфікований, пошкоджений або виконаний не за виною клієнтом, клієнт не виключає можливості расторгнути договір. Якщо з-за розпакування товару або перевірки роботоздатності вартість зменшується, це не означає, що користувач не може написати заяву про повернення грошей.

Товар не приймається навпаки, якщо він відсутній, хоча колись один із складаючих:

• техніка в повній комплектації;

• чек, що шукає факт покупки в інтернет-магазині Джин;

• гарантійний талон;

• акт з описом недостатки, який складав службову службу.

Середні умови повинні бути поверненими в день обращення. Якщо деньги нельзя вернути в той же день, фіксують Другу дату, але не вітають 7 днів.

Претензії та викладені питання можна задати за телефоном + 380-44-422-13-77 або в Інтернет-форматі, заповнивши форму зворотної зв’язку. При складанні претензій за основою береться діяти українське законодавство.