Оплата та доставка

Дата та вартість доставки замовлюються при оформленні

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.

Якщо ваше замовлення відправляється з будь-якого міста, крім г. Киев, на склад компанії «Нова пошта» в вашому місті – вартість доставки  розраховується за тарифами сервісу доставки.

При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Перед оплачений товар може отримати тільки та людина, на кого оформлена доставка.

–   Оплата за підйом товару на поверх  (проводиться кур’єру особисто)

* При розрахунку вартості підйому товару враховується фізичний або об’ємний вагу замовлення (велика величина). У разі неможливості здійснення підйому товару на ліфті, вартість тарифікується по поверхах.

Оплата заказу

-готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх магазинах мережі на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

 Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: Після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.

 Оплата картою на сайті

Оплата заказа онлайн банковской картой Visa или MasterCard. Доставка товара возможна только после подтверждения платежа. Вы можете оплатить заказ онлайн банковской картой Visa или MasterCard. Оплата с помощью платежных карт осуществляется следующим способом: во время оформления заказа на сайте, Вам будет предложено сделать выбор способа оплаты. В графе Оплата вам нужно выбрать «Оплата картой на сайте». После этого Вы будете переадресованы на страницу системы безопасных платежей банка, где Вам необходимо будет подтвердить оплату. Пожалуйста, обратите внимание, получить товар, оплаченный платежной карточкой, может только тот клиент, чьи ФИО были указаны на сайте при оформлении заявки, поэтому при получении заказа обязательно нужно иметь при себе паспорт.

 Наложенный платеж (наложенный платёж)

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур’єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій в інтернет -магазин і компанії перевізнику.