Про нас

Це наш власний імпорт! В інтернет-магазині “Джин” представлені тільки по-справжньому якісні і цікаві товари. Ми є офіційними і єдиними дилерами торгової марки “TIMBERK” в Україні! Наш магазин – ідеальне місце для вибору теплового, водогрійного, кліматичного обладнання “Timberk”.

Уже кілька років наша компанія займається постачанням матеріалів різних товарів для домашнього комфорту і затишку: обігрівачі, водонагрівачі, конвектори, ультразвукові відлякувачі комах і гризунів, і багато іншого. Результати нашої роботи можуть охарактеризувати багато об’єктів як в Києві так і по всій Україні. І це тільки маленька частина виконаної роботи. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Ми пропонуємо нашим клієнтам товари високої якості і за кращими цінами від провідних європейських, російських і українських виробників. Постійно оновлюємо свій асортимент. Але якщо Вам потрібні дешеві товари сумнівного китайського виробництва, то, на жаль, ми нічим не зможемо Вам допомогти. Ми дорожимо своїм авторитетом і не хочемо опускати очі при неординарних ситуацій.